Riidaja Põhikool, Ala Põhikool ja Hummuli Põhikool Ühinevad Tõrva Kooliks

18. september 2023 - Riidaja Põhikool, Ala Põhikool ja Hummuli Põhikool on nüüd ametlikult ühendatud uueks haridusasutuseks nimega Tõrva Kool. Uus kool alustas tegevust 1. septembril 2023. Kolme kooli liitumine on suur samm kohaliku hariduse arengus ning selle eesmärk on pakkuda õpilastele rohkem võimalusi ja ressursse.

Uus direktor Maarja Kallis

Uueks kooli direktoriks sai Maarja Kallis, kes on samuti Tõrva Gümnaasiumi direktor. Maarja Kallisel on eelnev koolijuhi töökogemus kohusetäitjana Keeni põhikoolis, ta on töötanud ka õppejuhina ning õpetajana, läbinud mitmeid erialaseid täiendkoolitusi ning omab märkimisväärset kogemust projektitöös.

Miks ühinemine?

Ühinemine oli põhjalikult planeeritud, et kohalik haridussüsteem oleks jätkusuutlik ja pakuks õpilastele parimat võimalikku haridust. Tõrva Kool keskendub nüüd ühisresursside efektiivsemale kasutamisele, sealhulgas õpetajate erialaste oskuste parendamisele ja õppekavade ühtlustamisele.

Mida see tähendab õpilastele ja õpetajatele?

Uue kooli loomisega kaasnevad mitmed muudatused ja uuendused. Õpilased saavad nüüd osa võtta laiemast õppeainete valikust ja osaleda rohkemates ringides ning huvitegevustes. Õpetajad saavad omavahel rohkem koostööd teha, et pakkuda õpilastele rikkalikumat ja mitmekülgsemat haridusprogrammi.

Järgmised sammud

Tõrva Kooli esimene õppeaasta on alanud ning kooli juhtkond ja õpetajad teevad koostööd, et tagada sujuv üleminek kõigile asjaosalistele. Lähikuudel toimuvad mitmed üritused ja koosolekud, kus arutatakse uue kooli edasist arengut ja õpilaste kaasamist.

Me oleme põnevil ja optimistlikud Tõrva Kooli tuleviku suhtes ning ootame koostööd kõigi õpilaste, õpetajate ja kogukonna liikmetega, et teha sellest koolist parim võimalik haridusasutus.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Maarja Kallis
Tõrva Kooli ja Tõrva Gümnaasiumi direktor
E-post: kool@riidaja.edu.ee
Telefon: +372 5430 0637

Riidaja Põhikool, Ala Põhikool ja Hummuli Põhikool Ühinevad Tõrva Kooliks

Uus direktor Maarja Kallis

Miks ühinemine?

Mida see tähendab õpilastele ja õpetajatele?

Järgmised sammud

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Maarja Kallis
Tõrva Kooli ja Tõrva Gümnaasiumi direktor
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 5430 0637